Závod na Julisce 11.3.2023.

Zatím to vypadá, že to klapne. Všichni jsou přihlášeni a snad i dorazí. Kromě družstev "muži HL" (Bartoš, Houfková, Charvátová, Pangrác F.) a "dorost RL" (Heřmanová, Kříž, Vyškovská) budou střílet i mladší žáci (Lefner, Merth A., Pangrác J.) a naše nejmladší naděje Zina Lee. Účast střelců KL tentokrát zajistí pouze jeden střelec (Heřman).

Zahájení střelby je v 9.00 hod. Takže všechny střelce očekávám nejpozději v 8.30 hod. Dřív samozřejmě můžete dorazit také, odhaduji to tak na 8 hod. Tak ať si to užijeme. Vypadá to zase na "přebor Rapidu".

VL

 

Závod na Julisce 11.3.2023.

Opět v sobotu na Julisce - chtěl bych odstřílet 3. kolo dlouhodobých soutěží. Družstvo "Muži HL" kolo odstřílí. Předpokládám, že Petr se uzdraví a František s děvčaty s termínem počítají. Střílet budou v 1. skupině. Družstvo dorostu je trochu problematické, zatím nemám 3 potřebné střelce. Snad se ještě domluvíme, jinak bychom museli jet 26.3. do Votic. Ale tam je taky fajn.

VL

 

Závod ve Vršovicích

V sobotu se zúčastníme 4. kola Zimního poháru Sokol Vršovice. Dorost si odstřílí II. kolo dlouhodobé soutěže, tentokrát v plném sestavě 5ti střelců. Pro muže KL to opět bude tréninkový závod, připravují se na "Julisku" 12.2.

VL

 

MČR v Nymburce 

Svaz dohodl změnu v podmínkách účasti na MČR v hale. Pro bydlící je cena 921,- Kč za 1 noc se snídaní. Je možno si objednat obědy a večeře v ceně 250,- Kč za jídlo. Startovné je 700,- Kč pro jednotlivce.

Za dorost se zúčastní naše kadetky - Heřmanová, Šimonová a Vyškovská. Všechna děvčata zůstanou v sobotu přes noc v Nymburce a rozhodnou se, kolik jídel jim mám objednat.

Počet dospělých ještě řešíme, zatím to vypadá na 4 HL a 3 KL. Všichni budou dojíždět a večer se vracet ke svým rodinám. Jenom potřebuji opět informaci, kolik jídel jim mám objednat.

VL

 

Závod na Julisce, v sobotu 14.01.2023.

V sobotu bude "tréninkový" závod v hale na Julisce, alespoň pro kadetky, juniorku a muže KL. Družstvo holých luků si odstřílí II. kolo dlouhodobé soutěže. Je nás opět většina, tak si to užijme jako oddílový "přebor"!!! Hlavně je to další krok v přípravě na mistrovství ČR v halové lukostřelbě.

VL

 

MČR v halové lukostřelbě 2023

Letošní mistrovství má být uspořádáno ve sportovním centru Nymburk. Ve dnech 18.-19.2. bude střílet dorost a 25.-26.2. budou střílet dospělí. Předpokládám, že se zúčastníme obou mistrovství. Z dorostu to budou 3-4 kadetky, včetně soutěže družstev, a 1 juniorka. Pro dospělé očekávám účast družstva KL a družstva HL, asi 8-9 střelců. Tak se připravte.

Důležitá informace - v Nymburce bude pro střelce ubytování včetně plné penze vždy ze soboty na neděli v ceně 1390,- Kč. Je to sice drahé, ale situace je taková. V ceně dostatečného počtu ubytovaných jsou i pronájmy všech sportovišť. Pokud se neubytujeme, musel by svaz zaplatit pronájmy haly zvlášť a nebo bychom taky halu nemuseli dostat, pokud by byl jiný zájemce s ubytováním.

Nicméně, chtěl bych, abychom se zúčastnili.

VL