Tréninky v hale 2019/2020

24.9.2019

Ve středu 25.9. bude poslední trénink tohoto roku venku, na hřišti v Petrovicích. Máme trochu problém s trenéry. Jirka Havran má opět svou podzimní "rýmu" a s tím související problémy. Já mám svůj problém - zlomený kotník, takže jsem nechodící. Zatím to všechno visí na Honzovi. Pro středeční trénink zajistí náčiní, tak si to ještě naposledy můžete vychutnat. Můžete přijít a Honzovi pomoct.

Pak už se přesuneme do zimního působiště. To znamená, že v Po 30.9. v 15.30 zahajujeme v tělocvičně. Pokud byste někdo váhal, ve které tělocvičně, tak vězte - je to školní tělocvična ZŠ Veronské náměstí. Ostatně jako loni, předloni, předpředloni, atd. Pondělní trénink bude trochu zvláštní, musíme přestěhovat skříň s materiálem z chodby do "naší" nářaďovny. Věřím, že se ochotně zúčastníte, mládež může přestěhovat luky a drobnosti a pánové celou skříň. Pak už si v klidu připravte střelnici a můžete střílet. Nezapomeňte, že v 19 hod. nastupují volejbalisti.

VL

 

15.9.2019

Jak jsem se dozvěděl, tak některým ragbistům vadí, že jsme na jejich hřišti příliš často. Proto upravíme provoz v době do konce září. Tréninky budou probíhat pouze v PoSt na hřišti ragbistů. V pondělí od 15 hod., ve středu od 16 hod. V ostatní dny zatím odpočívejte.

 

Říjen zahájíme ve školní tělocvičně ZŠ VN, jako v minulých letech. A to možná už 30.9. Poradím se s ostatními a nechám vám tady zprávu.

VL