13.7.2021

A jsem zpátky, takže zase budou tréninky. V Po a St se budeme scházet, cca od 15.30. Kdo máte svoje vybavení, přijďte třeba i bez ohlášení, ostatní se mi musíte ozvat přes SMS.

VL

 

26.6.2021

A začínají prázdniny. To se dotkne i tréninků. Tento týden ještě tréninky budou, Po 28.6. a St 30.6., ale bude jen p. Havránek. Pokud se chcete objednat, nebo vznést jakýkoliv dotaz, obraťte se na něj. Poslední trénink bude ve St 7.7. Pak už p. Havránek odjíždí na tábor. Já pomáhám zajišťovat mezinárodní závod paralympijské kvalifikace v Novém městě nad Metují,  letos největší závod pro tělesně postižené lukostřelce určitě v Evropě a možná i na světě. Do Prahy se vracím zřejmě 15.7. Do té doby budou tréninky jen pro dospělé s vlastním vybavením. Po návratu vám napíšu rozvrh dalších tréninků.

VL

 

9.5.2021

Jak se ukázalo, tak můj optimismus se nepotvrdil a od 14 hod. není moc zájem. Tak posuneme začátek tréninku na 15 hod. v pondělí i ve středu. To ale nebrání zájemcům s vlastním vybavením přijít kdykoliv, jak si zařídí volno. Já chodím taky dřív. Ve všední dny je přes den na hřišti volno. Ragbisti se scházejí nejdřív v 17, ale spíš až v 18 hod., takže máme pořád čas si to užít.

VL

 

24.4.2021

A vypadá to, že se nám sezona rozbíhá. Začali jsme trénovat, i když v malém počtu, a chystáme se odstřílet i 1.kolo distančního poháru. Tak vás ostatní taky zvu, přijďte se podívat. V pondělí a ve středu povedou trenéři tréninky a budu rád, když se objeví další členové. Zejména ti, kteří se v září přihlásili a pak jim situace nedovolila začít. Stávající členové budou také vítáni, už se mi po vás stýská. Tak nezapomeňte - PoSt od 14 hod., dokud se hřiště nezaplní ragbisty. To bývá tak v 18 hod.

VL

 

18.04.2021

A zase jsou změny. Pro ragbisty dobré, protože jich může trénovat víc najednou a na více "plochách". Pro nás asi ne, protože na nás zbyde méně prostoru. Zatím tedy pondělní trénink nebude, musím zjistit situaci. Na hřišti budu cca od 14 hod. a provedu průzkum. Kdo máte svoje vybavení, můžete si přijít vystřelit. Další trénink ve středu 21.4. zahájíme ve 14 hod. a budeme pokračovat podle situace. A pak se uvidí. Do budoucna budeme zřejmě využívat dřívější hodiny, možná už od 12 hod. Děti stejně do školy nechodí a dospělí jsou na home-office. Přijďte se podívat a řekneme si, co dál.

VL

 

Konec nouzového stavu

12.04.2021

Sice máme konec nouzového stavu, ale s tím sportováním je to stále nejasné.

My, lukostřelci, máme výhodu, že provozujeme individuální sport a můžeme samostatně trénovat. Pro členy našeho oddílu platí, že mohou využívat prostory ragbyového hřiště na trénink lukostřelby. To znamená - kdo je plnoletý a má vlastní vybavení, může si jít zastřílet. Já sám jsem toho už párkrát využil, když se udělalo hezky. Ostatní, kteří nemají vlastní vybavení, musí počkat, až vyhlásíme oficiální trénink. Tady by mohl nastat problém, pokud by se nahrnuli všichni střílení chtiví členové, že překročíme povolené počty. Navíc, jakmile bude povoleno sportovat např. ve dvaceti na ploše, nahrnou se tam ragbisti, kteří už se také nemohou dočkat, a my se nevejdeme. Takže čekám na vyjádření odpovědných orgánů a také budu jednat s ragbisty o prostoru pro nás. Tento týden to stejně nemá cenu, počasí nám nepřeje. Předběžně předpokládám, že v Po 19.4. bychom mohli oficiální trénink vyhlásit a začít pravidelně trénovat. To všechno budu tento týden řešit a tady, do Aktualit, dám nějakou zprávu.

Zatím musíme vydržet a být optimisté. Nic jiného nám stejně nezbývá, tak buďme aspoň pozitivní.

VL

 

 

Tréninky v halové sezoně 2020/2021

 

 

6.10.2020

Dobrá zpráva pro všechny členy oddílu. Od pondělí 12.10.2020 zahajujeme halovou sezonu a to tak, že se přestěhujeme do tělocvičny. Přesněji - tréninky už budou ve školní tělocvičně ZŠ Veronské náměstí. Hodiny zůstávají stejné jako minulé roky, t.zn. :

Po - 15.30 - 19.00

St  - 16.00 - 20.00

Čt  - 16.30 - 19.00

Také je třeba počítat s tím, že si musíme poopravit terčovnice. Proto bude část tréninku věnovaná údržbě. Pokud to nezvládneme během tréninku, uděláme si brigádu. To se domluvíme v příštích dnech.

A ještě připomínka pro stávající členy - začíná další placené období a je třeba uhradit oddílové příspěvky. Tomu kdo nezaplatí, bude pozastaveno členství a nebo bude vyloučen z klubu !!! 

VL

 

 

 

 

Stále platí :

Materiál ze školy mám doma ve sklepě. Kdo chce přijít na trénink, musí mi dát zprávu (nejlépe SMS na 605 252 186), aspoň 1 hod. před zahájením tréninku, který luk používá a já ho přivezu. Upozorňuji na nutnost mít vlastní chrániče. Ostatní je možno vydezinfikovat, chrániče ne!

 

VL