24.9.2023

Tak schůzka platí. Po 18té hod. se sejdeme u správce. Podle počasí buď venku, nebo uvnitř.

VL

 

19.9.2023

Nová sezona se nám docela pěkně rozběhla. Většina mládeže se po prázdninách vrátila (neztratila se) a máme zatím asi 7 nových zájemců. Jen tak dál, čím víc nás bude, tím spíš zvládneme zafinancovat pronájem tělocvičny na zimu. Stěhování do tělocvičny odhaduji na polovinu října, uvidíme podle počasí. Včas se to dozvíte.

Chtěl bych požádat stávající dospělé členy aby přišli na oddílovou poradu. Musíme se rozhodnout, jak budeme fungovat dál. Se zbytkem Rapidu jsou problémy a řešení se zřejmě ještě protáhne. Předpokládám, že v Po 25.9. bychom se po tréninku mládeže sešli cca v 18 hod. na hřišti, lépe řečeno u ragbistů, a chvíli bychom si povídali. Domluvím se se správcem a ještě schůzku upřesním.

VL

 

25.8.2023

Blíží se konec prázdnin a začneme opět s pravidelnými tréninky pro mládež. Vlastně se nic nemění, v Po a ve St od 15.00 hod. trénujeme. Uvidíme, kolik stávajících členů se nám po prázdninách vrátí a kolik nových se objeví.

Důležitá informace k platbě oddílových příspěvků - máme dočasně nové číslo účtu, kam budete posílat své platby (viz sekce "oddílové příspěvky a ceník"). Ceník příspěvků zatím zůstává, doufám, že zůstane i nájem tělocvičny

VL

 

19.7.2023

 Stále platí, že každý, kdo má u sebe střelecké vybavení, může si jít zatrénovat vlastně kdykoliv a samostatně. A zřejmě to tak bude celé léto. Asi až do konce července budu na střelnici pravidelně v Po a ve St já, cca od 15 hod., a kdo bude chtít přijít a nemá vybavení, napíše mi SMS (co nejdřív po ránu) a já mu luk přivezu. Srpen budu řešit později.

VL

 

4.7.2023

Nějak mi uniklo, že už máme prázdniny. Hodně dětí se rozloučilo a snad se objeví v září. Teď už tedy budou jen informace pro skalní členy a střelce. Ve středu je státní svátek a většinou nepracujete. Tak jsme se dohodli, že se na tréninku sejdeme už ve 14 hod. Držme si palce, ať to vyjde, protože předpověď počasí je dost nechutná. Ve čtvrtek to uděláme stejně - od 14 hod.

Obecně platí, že každý, kdo má u sebe střelecké vybavení, může si jít zatrénovat vlastně kdykoliv a samostatně. 

 

VL 

 

5.5.2023

A jedna pozitivní změna. Přestože jsem zrušil trénink v Po 8.5., tak vám oznamuji, že trénink bude. Martin Filip slíbil, že přijde a postará se o všechny, kteří budou mít chuť střílet. Pokud máte čas a chuť, přijďte. Všichni kromě účastníků květnového závodu na Startu.

VL

 

28.4.|2023

Blíží se státní svátky. Jako naschvál je to vždy pondělí. A co bude s tréninky? Toto pondělí 1.5. trénink bude. Protože je svátek tak začneme dřív. Já budu na střelnici od 14 hod. a vydržím tam cca do 18 hod. Samozřejmě to záleží také na počasí, které je dost proměnlivé. Během dopoledne mi dejte vědět, kdo chce přijít. Hlavně ti střelci, kteří nemají svoje nebo přidělené vybavení. Ať mám přehled, co mám přivézt.

Ale v pondělí 8.5. trénink nebude. Na Strahově probíhají závody, kterých se zúčastníme včetně trenérů, takže střílet v Petrovicích může jen ten, kdo má svoje vybavení. S ostatními se uvidíme vždy ve středu.

VL

 

10.4.2023

Brigáda se vydařila a střelnice je připravená. Kdo má chuť a vlastní vybavení, může si jít individuálně zastřílet na hřiště. Trénink ale bude ještě tuto středu a čtvrtek v tělocvičně. A to už opravdu naposled. Od příštího pondělí budeme jen venku, ať je jakékoliv počasí. Musíme si začít zvykat.

VL

 

13.9.2022

Jak jsem slíbil máme už nový ceník. Podívejte se do sekce "oddílové příspěvky". Doufejme, že režii oddílu zvládneme a vývoj cen pronájmů, energií, materiálu atd. nás nedonutí ceník opět v pololetí upravovat.

VL

 

9.4.2022

A je to tady. V Po začneme už konečně trénovat na hřišti. Počasí sice zatím nic moc, ale předpověď slibuje oteplení. Jenže kdo tomu má věřit. Tak uvidíme.

Sejdeme se opět v 15.30 a připravíme si střelnici. Zjistíme, co komu chybí a pokud počasí dovolí, tak si i trochu zastřílíme. Hlavně pozitivně myslet, určitě bude líp.

VL