5.5.2023

A jedna pozitivní změna. Přestože jsem zrušil trénink v Po 8.5., tak vám oznamuji, že trénink bude. Martin Filip slíbil, že přijde a postará se o všechny, kteří budou mít chuť střílet. Pokud máte čas a chuť, přijďte. Všichni kromě účastníků květnového závodu na Startu.

VL

 

28.4.|2023

Blíží se státní svátky. Jako naschvál je to vždy pondělí. A co bude s tréninky? Toto pondělí 1.5. trénink bude. Protože je svátek tak začneme dřív. Já budu na střelnici od 14 hod. a vydržím tam cca do 18 hod. Samozřejmě to záleží také na počasí, které je dost proměnlivé. Během dopoledne mi dejte vědět, kdo chce přijít. Hlavně ti střelci, kteří nemají svoje nebo přidělené vybavení. Ať mám přehled, co mám přivézt.

Ale v pondělí 8.5. trénink nebude. Na Strahově probíhají závody, kterých se zúčastníme včetně trenérů, takže střílet v Petrovicích může jen ten, kdo má svoje vybavení. S ostatními se uvidíme vždy ve středu.

VL

 

10.4.2023

Brigáda se vydařila a střelnice je připravená. Kdo má chuť a vlastní vybavení, může si jít individuálně zastřílet na hřiště. Trénink ale bude ještě tuto středu a čtvrtek v tělocvičně. A to už opravdu naposled. Od příštího pondělí budeme jen venku, ať je jakékoliv počasí. Musíme si začít zvykat.

VL

 

 

 

 

13.9.2022

Jak jsem slíbil máme už nový ceník. Podívejte se do sekce "oddílové příspěvky". Doufejme, že režii oddílu zvládneme a vývoj cen pronájmů, energií, materiálu atd. nás nedonutí ceník opět v pololetí upravovat.

VL

 

 

 

9.4.2022

A je to tady. V Po začneme už konečně trénovat na hřišti. Počasí sice zatím nic moc, ale předpověď slibuje oteplení. Jenže kdo tomu má věřit. Tak uvidíme.

Sejdeme se opět v 15.30 a připravíme si střelnici. Zjistíme, co komu chybí a pokud počasí dovolí, tak si i trochu zastřílíme. Hlavně pozitivně myslet, určitě bude líp.

VL