Tréninky v r. 2019

7.5.2019

Zítra je opět státní svátek. Přesto, nebo právě proto, bude dopoledne brigádička a odpoledne trénink. Kdo se může na hodinku utrhnout, přijďte v 10.00 hod. do školy. Přestěhujeme skříně s náčiním z nářaďovny do chodby u vchodu. Pak si odskočíme domů na oběd a ve 14.00 hod. se sejdeme na hřišti zatrénovat si. Musíme využít brzké odpoledne, kdy je ještě jakž takž teplo. Další tréninky už budou standardně v Po od 15.30 a St od 16.00.

VL

 

30.4.2019

 

Ve středu 1.5. je státní svátek a škola zůstane zavřená. Pouze pro zájemce bude možnost střílet venku, na hřišti v Petrovicích. Sejdeme se už ve 14 hod., tak ať si to užijeme. Kdo plánuje přijít a nemá u sebe luk, napište mi SMS a já vám potřebné věci přivezu. Pak už si vybavení budete většinou nosit sami. Snad nám bude přát i počasí.

Ve čtvrtek nejsem k dispozici, ale p.Havránek zajistí (zřejmě už opravdu poslední) trénink v tělocvičně. Kdo chodí trénovat ve čtvrtek, tak ještě může. Na hřišti budou čtvrtky až o prázdninách.

Další týden (od 6.5.) už se budeme scházet venku, počasí nepočasí. Členům družstva kladkových luků důrazně doporučuji využít všech možností na trénink. V pátek 10.5. bychom měli odjet do Ostravy na ligu !!!

VL

 

28.4.2019

Brigáda se v neděli podařila, terčovnice jsou připravené a vzdálenosti vyznačené. Jenom je málo prostoru, terénní úpravy se nedaří a budou trvat ještě delší dobu. V pondělí se sejdeme opět v tělocvičně, přestěhujeme skříně a materiál a trochu si zastřílíme. Kdo má svoje vybavení, může jít trénovat na hřiště. Tréninky venku budou stejně jako loni Po a St, časy zůstávají.

VL

 

23.4.2019

Tento týden jsme ještě v tělocvičně a to i ve čtvrtek. Nedaří se terénní úpravy na hřišti a nemám ještě dohodu s výkonným výborem ragbistů. Přesto bych rád vyrazil ven a k tomu budu potřebovat pomoc členů. Co takhle v neděli odpoledne od 14 hod.? Opravíme terčovnice, vytyčíme si mety a třeba si i vystřelíme. Dejte mi vědět, třeba SMS, kdo jste ochoten přijít. Děkuji

VL

 

10.4.2019

Množí se dotazy kdy začneme střílet venku. Mně by to taky zajímalo. Na ragbyovém hřišti to zatím není možné. Chystají se velké terénní úpravy, ta velká hromada asi celá zmizí. Příští týden by to mělo proběhnout. A pak snad už začneme venku. Rád bych na velikonoční pondělí zahájil střílení na hřišti.

A ještě informace k závodům. Družstvo kladkových luků by mělo odstřílet první kolo ligy ve dnech 11.-12.5. v Ostravě. Tak se musíme připravit, 50m jsme letos ještě nestříleli.

VL