26.9.2022

Dnes naopak jedna příjemná zpráva. Přesto, že je ve středu státní svátek, tak trénink bude! Aspoň pokud to dovolí počasí. Takže, jako každou středu, v 15.30 hod. si můžete přijít zastřílet, zatím stále na hřiště.

VL

 

14.9.2022

Sice mě to mrzí, ale dnes se neuvidíme. Kvůli celodennímu dešti musím zrušit dnešní trénink. Není kde střílet a není kam se schovat. 

VL

 

13.9.2022

Jak jsem slíbil máme už nový ceník. Podívejte se do sekce "oddílové příspěvky". Doufejme, že režii oddílu zvládneme a vývoj cen pronájmů, energií, materiálu atd. nás nedonutí ceník opět v pololetí upravovat.

VL

 

9.9.2022

Prázdniny skončily a co teď? Stabilní jádro oddílu aktivně trénovalo celé léto, ale bylo nás pomálu. Zato teď se začínají hrnout noví zájemci o lukostřelbu a doufám, že se vrátí i ti školou povinní, kteří se ztratili přes prázdniny. Přestože se začínáme připravovat na zimní sezonu, zatím ještě trénujeme venku a i časy zůstaly stejné - Po a St od 15.30 hod. Můžete přijít. Např. v pondělí nás bylo "jenom" 19. Tak to je dobrá zpráva.

A teď to horší. Protože se všechno zdražuje a ceny energií letí nahoru, zdražily se samozřejmě i pronájmy. A to výrazně. Takže musíme upravit i výši oddílových příspěvků. Už se na ceníku pracuje, ale ještě není kompletní. Příspěvky na 1. pololetí sezony jsou splatné do 20. září a to už budete vědět jaké budou. Zatím vím, že bude změna v logice u měsíčních příspěvků. Zmizí přidaná položka splatná k začátku pololetí a bude rozpočítána do měsíčních plateb, tak jak je to u příspěvků půlročních a ročních.

VL

 

 2.7.2022

A začaly prázdniny. Zatím ještě neznám prázdninový rozvrh tréninků pro ragbisty, zatím to vypadá, že budeme pokračovat odpoledne ve stejné dny a kdo může dopoledne, tak kdykoliv kromě víkendu. Někdy ve třetím červencovém týdnu budeme jen fandit. Na hřišti bude probíhat mistrovství Evropy a to se na trénink asi nedostaneme.

VL

 

16.4.2022

A jak to bude o velikonocích? To je jednoduché. Pokud nechcete honit pomlásku, můžete přijít na brigádu. Budeme stěhovat 2 terčovnice ze školy na hřiště. Pokud se někdo, zejména silní muži, na to cítí, může přijít v pondělí v 9:00 ke vchodu do tělocvičny. Vyneseme terčovnice z tělocvičny, naložíme na auto a převezeme na hřiště. Tam si to rozměříme a usadíme. A snad i jednu nebo dvě terčovnice opravíme a zprovozníme pro střílení. Tak co vy na to?

A protože jsem slíbil, že bude i trénink, tak to zkusíme. Kdo chce, může hned po brigádě začít střílet a nebo přijít odpoledne. Protože je svátek, tak odpolední trénink začne dřív, už ve 14 hod. a také dřív skončí. Ale to vše za předpokladu slušného počasí. Rozhodnutí je na každém jednotlivci. Docela bych uvítal, když mi pošlete sms, že chcete přijít.

VL

 

 

9.4.2022

A je to tady. V Po začneme už konečně trénovat na hřišti. Počasí sice zatím nic moc, ale předpověď slibuje oteplení. Jenže kdo tomu má věřit. Tak uvidíme.

Sejdeme se opět v 15.30 a připravíme si střelnici. Zjistíme, co komu chybí a pokud počasí dovolí, tak si i trochu zastřílíme. Hlavně pozitivně myslet, určitě bude líp.

VL

 

1.4.2022

Dnes máme apríla a podle toho vypadá i počasí. I když jsme se většinou už těšili ven, budeme muset ještě využít pohodlí tělocvičny. Proto i v dubnu budou zatím tréninky ve škole a termín stěhování na hřiště vám oznámím. Zatím předpokládám, že druhý dubnový týden už by to mohlo klapnout.

VL

  

1.1.2022

Vítám vás všechny v novém roce. Zatím nemám žádné zprávy o nutnosti omezení tréninků. A proto začneme od pondělí 3.1.2022 normální tréninkový režim. Kdo nemáte vira, ale máte chuť, přijďte. Pokud si nejste jisti časem, tak nic se nemění - Po 15.30-19.00, St 15.30-19.30, Čt 16.30-19.00.

VL

 

15.12.2021

Blíží se konec roku a zase prázdniny. A o prázdninách do tělocvičny nesmíme. Z toho plyne, že příští týden tréninky ještě budou. A to ve standardním čase v Po, St i Čt. Pak bude pauza a uvidíme se až v Po 3.1.2022.

VL

 

6.10.2021

Dnes byl poslední středeční trénink na hřišti. Počasí sice ještě "drží", ale je přece jen chladno a brzo se stmívá. Tak se přestěhujeme do školní tělocvičny. V pondělí v 15.30 hod. zahájíme halovou sezonu.

!!! Důležitá informace pro nové členy. Tréninky v zimě probíhají ve školní tělocvičně ZŠ Veronské náměstí. Nechodí se hlavním vchodem. Pokud stojíte před školou a díváte se na hlavní vchod, musíte vpravo obejít hlavní budovu. Blok tělocvičen je za školou a má svůj vlastní vchod. Každá tělocvična má svůj zvonek. Na nás se zvoní spodním zvonkem, třetím od shora, označeným římská II. Po zazvonění musíte chvíli počkat, až někdo z nás přijde a odemkne vstupní dveře.

Pro dospělé stávající členy oddílu mám prosbu. Pokud jste ochotni pomoct, tak přijďte v neděli v 10 hod. k tělocvičně. Budeme stěhovat materiál do tělocvičny, stavět terčovnici a připravovat tělocvičnu na sezonu.

VL

  

31.8.2021

 Končí nám prázdniny. Děti školou povinné se vrátí do škol, ty nepovinné, ale studující, také. Aspoň v to všichni věříme. Tak nezapomeňte, že podzim se blíží a přijďte na hřiště. Zatím ještě můžeme trénovat, počasí občas (většinou) dovolí. Až se pokazí, budeme doufat, že pandemická situace nezavře zase školní tělocvičny a my budeme pokračovat i přes zimu. Hlavně se přijďte ukázat, ať vím, s kým mám pro další období počítat. Stále držíme pondělí a středu od 15.30 hod.

VL

 

 Pro trénink na hřišti stále platí :

Materiál ze školy mám doma ve sklepě. Kdo chce přijít na trénink, musí mi dát zprávu (nejlépe SMS na 605 252 186), aspoň 1 hod. před zahájením tréninku, který luk používá a já ho přivezu. Upozorňuji na nutnost mít vlastní chrániče. Ostatní je možno vydezinfikovat, chrániče ne!

 VL