1.1.2022

Vítám vás všechny v novém roce. Zatím nemám žádné zprávy o nutnosti omezení tréninků. A proto začneme od pondělí 3.1.2022 normální tréninkový režim. Kdo nemáte vira, ale máte chuť, přijďte. Pokud si nejste jisti časem, tak nic se nemění - Po 15.30-19.00, St 15.30-19.30, Čt 16.00-19.30.

VL

 

15.12.2021

Blíží se konec roku a zase prázdniny. A o prázdninách do tělocvičny nesmíme. Z toho plyne, že příští týden tréninky ještě budou. A to ve standardním čase v Po, St i Čt. Pak bude pauza a uvidíme se až v Po 3.1.2022.

VL

 

29.11.2021

Tak už nás Covid také dostihl. Ve středu jsme měli jednoho pozitivního člena oddílu. To znamená, že trenéři jsou v karanténě a někteří členové též. Karanténa je 7 dní, takže další trénink bude až ve čtvrtek 2.12.2021.

Zřejmě někteří z vás dostanou oznámení, že se mají nechat otestovat. To už zařizuje hygienická stanice. Držme si palce, ať se nám virus nerozšíří.

VL

 

15.11.2021

Covid19 sice řádí stále více, zatím ale není omezení přístupu do školy v jednání. Takže trénujeme i nadále ve stejné dny a to i ve středu 17.11., přestože je svátek. Tak vás čekám.

VL

 

 

6.10.2021

Dnes byl poslední středeční trénink na hřišti. Počasí sice ještě "drží", ale je přece jen chladno a brzo se stmívá. Tak se přestěhujeme do školní tělocvičny. V pondělí v 15.30 hod. zahájíme halovou sezonu.

!!! Důležitá informace pro nové členy. Tréninky v zimě probíhají ve školní tělocvičně ZŠ Veronské náměstí. Nechodí se hlavním vchodem. Pokud stojíte před školou a díváte se na hlavní vchod, musíte vpravo obejít hlavní budovu. Blok tělocvičen je za školou a má svůj vlastní vchod. Každá tělocvična má svůj zvonek. Na nás se zvoní spodním zvonkem, třetím od shora, označeným římská II. Po zazvonění musíte chvíli počkat, až někdo z nás přijde a odemkne vstupní dveře.

Pro dospělé stávající členy oddílu mám prosbu. Pokud jste ochotni pomoct, tak přijďte v neděli v 10 hod. k tělocvičně. Budeme stěhovat materiál do tělocvičny, stavět terčovnici a připravovat tělocvičnu na sezonu.

VL

 

 

31.8.2021

 

Končí nám prázdniny. Děti školou povinné se vrátí do škol, ty nepovinné, ale studující, také. Aspoň v to všichni věříme. Tak nezapomeňte, že podzim se blíží a přijďte na hřiště. Zatím ještě můžeme trénovat, počasí občas (většinou) dovolí. Až se pokazí, budeme doufat, že pandemická situace nezavře zase školní tělocvičny a my budeme pokračovat i přes zimu. Hlavně se přijďte ukázat, ať vím, s kým mám pro další období počítat. Stále držíme pondělí a středu od 15.30 hod.

VL

 

 

Pro trénink na hřišti stále platí :

Materiál ze školy mám doma ve sklepě. Kdo chce přijít na trénink, musí mi dát zprávu (nejlépe SMS na 605 252 186), aspoň 1 hod. před zahájením tréninku, který luk používá a já ho přivezu. Upozorňuji na nutnost mít vlastní chrániče. Ostatní je možno vydezinfikovat, chrániče ne!

 

VL