Jarní prázdniny - Praha 10

8.2.2018

Příští týden jsou jarní prázdniny, které postihnou i nás. ZŠ Veronské náměstí využívá jarniny ke generálnímu úklidu a proto bude trénink pouze v pondělí a ve středu. Časy zůstávají, jenom ve čtvrtek se nebude střílet. Aspoň ne u nás v tělocvičně.

VL

 

Trénink v novém roce

Tréninky začínají ve středu 3.1.2018. Omlouvám se všem, kteří chodí střílet v pondělí, ale pro vás platí začátek až 8.1.2018. Pokud budete mít čas, můžete přijít ve středu nebo ve čtvrtek. Rád vás uvidím.

VL

 

 Trénink v tělocvičně

18.10.2017

Tělocvična je připravená k tréninkovému procesu. Zatím je zájem menší, než jsme očekávali, ale členové oddílu si postupně zvykají na nový režim tréninku v tělocvičně a počty trénujících se postupně zvětšují. Jen tak dál.

Další zpráva se týká inovovaného ceníku oddílových příspěvků - konečnou verzi najdete v příslušné sekci. Můžete začít plnit své finanční povinnosti.

VL

 

2.10.2017

Konečně dobrá zpráva !!!

Situace se vyjasnila a po několika jednáních a upřesňování požadavků a možností školy jsme dosáhli dohody a vlastně uspokojení našich požadavků. Trénovat budeme tak jako doposud každou zimu, t.zn. v tělocvičně ZŠ Veronské náměstí. A podařilo se dohodnout i stejné časy - Po 15:15 - 19:00, St 16:00 - 20:00, Čt 16:00 - 19:00. Děkuji ředitelce a hospodářce školy za vstřícnost při jednání.

A protože nemáme tělocvičnu připravenou, uděláme si tuto středu (4.10.) brigádu. Mládež přijde ještě na rugby hřiště na trénink od 16 hod. a po skončení tréninku v 18 hod. a příchodu dospělých členů zahájíme stěhování do školy. Převezeme některou terčovnici a některé uklidíme. Něco si ještě necháme na hřišti, kdyby se někomu zachtělo vystřelit si venku, třeba i mimo trénink. Ve škole přestěhujeme skříně, uděláme pořádek v nářaďovně a musíme opravit terčovnice. Všechny tři, které jsme si nechali ve škole, jsou v dost špatném stavu. Od příštího týdne trénujeme ve škole. Tak se nevymlouvejte a přijďte ve středu na brigádu.

VL

 

24.9.2017

Podle posledních informací budeme mít možnost cca od půlky října využívat k tréninkům opět tělocvičnu v ZŠ Veronské náměstí. Zatím jsou přislíbené časy Po 17 - 19, St 16 - 20, Čt 16 - 19. Pokusím se dojednat ještě trénink pro nejmenší ve čtvrtek od 15 hod. V pondělí to zřejmě nebude možné. Jakmile dokončíme jednání a budeme mít smlouvu, můžeme se nastěhovat. Předpokládám, že ve středu 4.10. svolám v rámci tréninku brigádu abychom připravili tělocvičnu.

VL

 

Trénink po prázdninách

5.9.2017

Jak se ukázalo, tak zájem je a to jak u některých našich stávajících členů, tak i nových nadějí. Od příštího týdne tedy budeme trénovat tak, jak jsme byli zvyklí - Po 15-19 a St 16-19 nebo dokud bude vidět.

 

Trénink o prázdninách

 27.8.2017

Srpen a prázdniny už nám taky končí, proto předpokládám, že se zase začnete objevovat na tréninku. Poslední týden v srpnu se sejdeme ještě podle prázdninového plánu - v úterý (29.8.) a pak už nic. V pátek bude na hřišti velký trénink ragbistů před sobotními zápasy ME. Proto tam radši nechoďte střílet, můžete se jít tak akorát podívat.

Od září začnou opět pravidelné tréninky - Po a St od 16 hod. Začneme hned první pondělí 4.9. a jak se bude situace vyvíjet dál uvidíme.

 30.7.2017

Červenec už máme za sebou (skoro) a po splnění různých povinností se zase vracím do tréninkového procesu.V úterý 1.8. začínáme v 17 hod. Zřejmě ale bude dost teplo, proto začneme později. Pokud někdo má zájem začít jako obyčejně v 16 hod., zavolejte mi a já dorazím. Jenom se nevyděste, až dorazíte na hřiště. Ragbisté zahájili plánované práce a hřiště je z velké části rozkopané.

9.7.2017

Zítra (Po 10.7.) budu v 16 hod. na střelnici. Hrozí sice přívalové deště, ale pokud počasí dovolí, přijďte si zastřílet. Kdo potřebuje půjčit luk, musí se mi ozvat. Jinak střílí pouze střelci s vlastním nebo přiděleným vybavením.

VL

2.7.2017

Prozatím jsme trénovali v Po a St. Protože ragbisté plánují úpravy na svém hřišti, budou jejich tréninky probíhat i v prostoru, kde střílíme. A to vždy v Po, St a Čt od 18.30 hod. Nám zbývá úterý a pátek, celé odpoledne, a v ostatní dny část odpoledne před tréninkem ragbistů. Zatím se úpravy nezačaly a proto v 1. týdnu prázdnin se sejdeme ještě v Po (3.7.) a v Út (4.7.) vždy v 16 hod. Pak už jsou svátky a stejně všichni odjedou. V dalším týdnu se zřejmě sejdeme opět v Po (10.7.) v 16 hod. Termín ještě potvrdím.

Vzhledem k tomu, že i trenéři mají přes prázdniny své povinnosti, bude další období složitější. Od 11.7. do 30.7. nebudu k dispozici a provoz bude zajišťovat Honza Banko, vyjma dnů 20.- 22.7. Trénovat mohou pouze ti, kteří jsou vybaveni náčiním. Pokud bude zájem dalších střelců, je třeba se telefonicky ozvat. Vše bude záležet na domluvě.

Uvidíme se pak až v srpnu.

VL