Tréninky venku 2020

04.06.2020

Omezení pohybu se rozvolňují i nadále a nám se naskýtá možnost umožnit trénink i dospělým. Nejedná se o věk, ale spíš o čas,  který můžeme věnovat střílení. Vracíme se k loňskému režimu, tzn. pondělí a středa až do pozdních odpoledních, případně večerních, hodin. Pondělí zřejmě bude bez problémů, aspoň zatím to tak vypadá. Středa bude trochu náročnější, ale domluva by měla být možná. Včera jsem střílel a ragbisti si dávali pozor.

Do prázdnin budeme trénovat takto :

Po 15-19  , St 15-19 hod. mládež i dospělí. Večer končíme podle počasí, množství kousavých mušek a dalších nepříjemností. Během června se situace bude dolaďovat a v červenci nastane prázdninový režim, který stejně zatím není znám. Ale přijďte, musíme se nějak ukázat.

Pozor - o víkendech budou na hřišti pravidelně turnaje a zápasy. Ragbisti dohánějí sezonu a mají moc družstev. Tak nechoďte střílet, ledaže byste se zašli podívat na hřiště a bylo tam volno.

VL

 

Stále platí :

Materiál ze školy mám doma ve sklepě. Kdo chce přijít na trénink, musí mi dát zprávu (nejlépe SMS na 605 252 186), aspoň 1 hod. před zahájením tréninku, který luk používá a já ho přivezu. Upozorňuji na nutnost mít vlastní chrániče. Ostatní je možno vydezinfikovat, chrániče ne!

 

VL